SPRAWDŹ ZAKRES NASZYCH USŁUG

NAGROBKI KLASYCZNE I EKSKLUZYWNE

Nasze nagrobki to gwarancja wieloletniej trwałości oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne. Oferujemy nagrobki gotowe w różnych kolorach i z różnych materiałów. Realizujemy także nietypowe i indywidualne projekty naszych Klientów. Zapewniamy materiały najwyższej jakości, szybki termin realizacji i atrakcyjne ceny.

TABLICE NAPISOWE

Liternictwo wykonujemy metodą kucia lub piaskowania. Grawerujemy wizerunki i portrety. Wykonujemy rzeźby, płaskorzeźby i ornamenty. Oferujemy złocenia złotem, a także litery i dodatki z brązu.

GROBOWCE

W ofercie posiadamy kilkanaście modeli grobowców pojedynczych i podwójnych. Bogata oferta granitów pozwala wybrać odpowiedni kolor lub kombinację kolorów. Wykonujemy również indywidualne realizacje według pomysłu Klienta. Szybkość, dokładność, fachowość i terminowość to zalety, które cenią sobie nasi Klienci.

GALANTERIA CMENTARNA

Wykonujemy wazony, lampiony oraz misy ze wszystkich rodzajów granitu pod nagrobki granitowe. Oferujemy metalowe wazony, figurki, wizerunki, płaskorzeźby oraz litery renomowanych firm. Na bieżąco wprowadzamy pojawiające się nowości asortymentowe do swojej oferty. Jesteśmy profesjonalistami, a dostarczany przez nas efekt musi zapierać dech w piersiach.